picture

Poznań by Pitoras 3.0 (ver. 3.0a)

Mój (chyba) najlepszy projekt do gry OMSI 2. Mapa ukazująca realne linie: 73, 320, 321 oraz 398, czyli okolice Poznania (Śródka, Zawady, Główna, Gdyńska, Gnieźnieńska, Janikowo) oraz Koziegłowy, Czerwonak  czy też Kicin i Bogucin. Mapa ukazuje stan na rok 2015.

Pobierz: KLIK
Poprawka do bitmap: KLIK

 

 

 

logotype

Symulator tablic R&G

Mój mały symulator, stworzony na potrzeby nagrań z OMSI. Dziś udostępnione dla was. Symulator przedstawia działanie tablicy ETL 1 i 2-wierszowej. Wszystkie parametry można swobodnie konfigurować.     Zobacz: KLIK

 

 

picture

Piekary Wlkp – Piechcin

Jest to fikcyjna mapa, która ukazuje malownicze tereny wiejsko-podmiejskie, przecina się z prywatną linią kolejki przemysłowej i kursuje po niej jedna linia autobusowa. Mowa tu o linii nr 97, która jest w głównej mierze linią sezonową która ma ułatwić dojazd pobliskim mieszkańcom nad jezioro w Wagowie oraz Piekarach Wlkp.

Pobierz: KLIK

 

 

Zrzut ekranu (868) Solaris Poznań Mod v0.99

Projekt ma na celu urealnienie rozgrywki na mapach Poznania w OMSI2, poprzez dodanie sterownika SRG5000P, czytników kart PEKA, biletomatów, realnych malowań i bitmap oraz modyfikację wnętrza na takie, jakie istnieje w Poznańskich Solarisach.

Pobierz: KLIK

 

 

picture

Poznań Tram

Krótka mapa tramwajowa, przedstawiająca centrum Poznania na odcinku Marcinkowskiego – Gwarna – Marcinkowskiego. Mapa zawiera jedną linię turystyczną nr 25, tworzoną na potrzeby mapy. Projekt pokazuje możliwości tworzenia map tramwajowych w OMSI 2.

Pobierz: KLIK

 

 
Zrzut ekranu (191) — kopia Vecto Poznań Mod

Chciałem, aby Jelcze Vecto przypominały te które JESZCZE kursują po Poznaniu, a może ich nie długo zabraknąć, związku z zakupem SU12 i 18 IVgen.
Myślę że mod przyniesie jeszcze więcej zabawy z tym dobrze dopracowanym modelem.

UPDATE: 30.09.17r. – naprawiono błąd wyświetlaczy, przy wybieraniu malowania, wybieramy: R&G MPK Poznań Mod #1555

Pobierz: LINK